سقف های آیاز تورال

تایل های آیازتورال با جدیدترین و برترین تکنولوژی روز دنیا و با سیستم نانو تکنولوژی تولید می گردند.
از مزیت های این تایل:
1- وجود عایق حرارتی در هسته تایل حتی تایل های با ضخامت 3 میلی متر می باشد که در مناطق معتدل آب و هوایی باعث کاهش هزینه نصب عایق حرارتی می گردد.
2- به علت خاصیت پلیمرهای به کار رفته (پلی ویسینیل کلاراید) در این تایل ها آتش گیر نبوده و ضد حریق می باشد و در دمای بالای 800 درجه شروع به ذوب شدن می نماید.
3- به علت ابعاد بزرگ 1/ 1 *6 و نصب با پیچ های سر مته دار، صرفه جویی فوق العاده ای در زمان نصب به وجود آورده در مدت زمان نصب و اجرا صرفه جویی می گردد.
4- به علت بزرگی ابعاد و همپوشانی مناسب و وجود واشرهای مخصوص در پیچ ها در محل اتصال ها درصدهای پایین شیب قابل نصب بوده و هیچ مشکلی از بابت آب بندی نخواهد داشت.
5- تایل های یو پی وی سی سبک ترین پوشش سقف موجود با وزن 6 کیلوگرم برای ضخامت 3 میلی متر می باشد که باعث صرفه جویی قابل توجهی در زیر سازی و شاسی کشی سقف میگردد و تقریبا قابل استفاده در تمامی شاسی کشی ها و سبک ترین سازه ها می باشد.س
6- عمر نا محدود و ثبات رنگ تایل ها به علت رنگی بودن پلیمرها باعث دوام رنگ و شادابی تایل ها بعد از گذشت سالیان و عوامل جوی می شود.
7- به علت مواد تشکیل دهنده پلیمری کاملا ضد آب بوده و به هیچ عنوان زنگ نزده و کاملا در مقابل رطوبت مقاوم می باشد.
8- تایل های یو پی وی سی دارای خاصیت خود پاک کنندگی می باشد که بعد از نصب با بارش باران و یا تابش اشعه آفتاب شروع به خود پاک کنندگی کرده و تازه گی و براقیت رنگ خود را باز می یابند.
9- تایل های یو پی وی سی تنوع گسترده رنگ بندی و ضخامت های متنوع و انواع شکل های سینوسی و ذوزنقه ای و تایل های شفاف و غیر شفاف دارا می باشد به طوری که از انواع تایل ها به عنوان پوشش سقفی یا سقف کاذب و یا حتی نورگیر می توان استفاده نمود.